Ach! Co to był za bal! » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Ach! Co to był za bal!

Karnawał to czas radości, kolorów i niezapomnianych przeżyć. Szczególnie wyczekiwany jest przez najmłodszych, dla których bal karnawałowy to jedno z najważniejszych wydarzeń roku. Oto jak magiczna atmosfera karnawału ożywiła nasze przedszkole.

Karnawał jest jednym z tych okresów w roku, który w szczególny sposób celebrujemy w naszym przedszkolu. Tradycja organizowania bali karnawałowych ma tu długą historię, a każdego roku staramy się, aby był to czas wyjątkowy dla wszystkich naszych przedszkolaków. Właśnie wtedy nasze przedszkole zamienia się w miejsce pełne magii, gdzie każde dziecko może stać się kimś zupełnie innym na jeden wyjątkowy dzień.

W ostatni wtorek mieliśmy przyjemność zorganizować bal karnawałowy, który był kulminacją karnawałowych świętowań. Już od samego rana nasze sale wypełniły się barwnymi postaciami z różnych zakątków wyobraźni dzieci. Nie brakowało strażaków, policjantów, lekarzy, a nawet kosmonautów i leśników. Każde dziecko miało okazję wcielić się w swojego bohatera, co sprawiło, że bal był pełen niespodzianek i radości.

Muzyka i taniec to nieodłączne elementy każdego balu karnawałowego, a w naszym przedszkolu nie mogło być inaczej. Kiedy tylko w głośnikach rozbrzmiały pierwsze akordy wesołych melodii, wszyscy bez wahania ruszyli na parkiet. Tańce, gry i zabawy trwały przez całe przedpołudnie, a uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem na to, jak wspaniałą przygodą był dla nich ten dzień.

Organizacja balu karnawałowego dla przedszkolaków to nie tylko świetna zabawa, ale również cenna lekcja kreatywności i wyrażania siebie. Poprzez możliwość przebrania się za postacie z różnych profesji, dzieci mają okazję lepiej zrozumieć świat dorosłych, a także rozwijać swoją wyobraźnię i umiejętności społeczne.

W naszym przedszkolu bal karnawałowy to nie tylko tradycja, ale przede wszystkim niezapomniana przygoda, która każdego roku dostarcza naszym przedszkolakom mnóstwa radości i pozytywnych wrażeń. To wydarzenie, które z niecierpliwością czekają zarówno dzieci, jak i ich rodzice, jest dowodem na to, że karnawał to wyjątkowy czas, który warto celebrować wspólnie, wypełniając go śmiechem, tańcem i kreatywną zabawą.

STRESZCZENIE:
Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
We wtorek w naszym Przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy.
Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za profesje zawodów, w sali przedszkolnej można było spotkać strażaków, policjantów, lekarzy, pielęgniarki, żołnierzy, fryzjerów, krawcowe, kucharzy… kosmonautów, piłkarzy, leśników….
Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Jednym słowem zabawa na 102!!!

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.