jasełka Biedronek i Pszczółek » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

jasełka Biedronek i Pszczółek

W poniedziałek – 17 grudnia rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowanie do Bożego Narodzenia. W jaki sposób? Proste – Jasełkami! Jako pierwsze dla Kochanych Rodziców i Dziadków wystąpiły Biedronki i Pszczółki, które bez tremy, przed bardzo licznie zebraną publicznością przedstawiły krótką scenę z początków życia Pana Jezusa i okoliczności z faktem tego Narodzenia związane. Śliczne tańce Aniołków i Pasterzy, kwestie mówione a także śpiewane przy pomocy zgromadzonych kolędy… – oto, co odbywało się w poniedziałkowe popołudnie w przedszkolnej sali gimnastycznej w Białym Klasztorze. Nie obyło się bez niespodzianek zarówno dla dzieci jak i dla Rodziców… Dziękujemy Aktorom za wspaniałą grę, Rodzicom zaś i wszystkim zebranym za obecność i wsparcie. Dobrze, że jesteście!!!