PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

UKRYTY SKARB z Teatrzykiem Eden

Nie przegap przedstawienia “Ukryty Skarb” z Teatrzykiem Eden! Wzruszająca opowieść o wartościach, które liczą się najbardziej.

 

STRESZCZENIE:
Tym razem mogliśmy obejrzeć spektakl zatytułowany „Prawdziwy Skarb”. Jest to opowieść oparta na znanej z Pisma Świętego historii o Synu Marnotrawnym. Młodszy syn postanawia pewnego dnia wyruszyć do miasta w poszukiwaniu przygody oraz prawdziwego skarbu. Ofiarowane mu przez Ojca pieniądza wydaje szybko i bez namysłu, próbując nawet kupić sobie przyjaźń. Niestety zostaje oszukany. Wraca do domu i przeprasza Ojca za swoją lekkomyślność. Spektakl uczy małego widza, że to rodzina i miłość jest prawdziwym skarbem dla każdego człowieka oraz tego, że przyjaźni nie można kupić. Spektakle w wykonaniu Teatru Eden są wyjątkowe – bawią, uczą i pokazują ponadczasowe wartości. Już nie możemy się doczekać kolejnego.

W naszym przedszkolu “Biały Klasztor” mieliśmy niezwykłą przyjemność i zaszczyt gościć Teatrzyk Eden, który zaprezentował naszym dzieciom spektakl pt. “Prawdziwy Skarb”. Ta poruszająca opowieść oparta na biblijnej historii o Synu Marnotrawnym zabrała naszych małych widzów w niezapomnianą podróż ku odkrywaniu prawdziwych wartości życiowych.

Spektakl “Prawdziwy Skarb” to nie tylko fascynująca opowieść, ale także cenna lekcja, pokazująca, że prawdziwym skarbem w naszym życiu jest rodzina i miłość. Przedstawienie w przystępny i emocjonujący sposób nauczyło dzieci, że przyjaźni nie można kupić za żadne pieniądze i że lekkomyślność może prowadzić do niepożądanych konsekwencji.

W “Białym Klasztorze” zawsze stawiamy na rozwój emocjonalny i moralny naszych podopiecznych. Dlatego też wydarzenia takie jak występ Teatrzyku Eden są nieocenionym elementem naszego programu edukacyjnego. Przez teatr, muzykę i interaktywne opowieści, dzieci mają możliwość uczenia się o empatii, rozumieniu wartości i znaczeniu przebaczenia.

Za pośrednictwem tej niezwykłej opowieści przedszkolaki miały okazję zobaczyć, że decyzje, które podejmujemy, mają znaczenie, a wsparcie i miłość rodziny są nieocenione i stanowią fundament, na którym możemy budować nasze życie.

Chcemy podziękować Teatrzykowi Eden za podarowanie nam tej wzruszającej historii i nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych projektów, które będą rozwijać wyobraźnię i serca naszych dzieci. W “Białym Klasztorze” wierzymy, że edukacja przez sztukę jest jedną z najpiękniejszych dróg rozwoju młodego człowieka, a “Prawdziwy Skarb” z pewnością pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków na długo.

Zapraszamy wszystkich rodziców do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną i dołączenia do naszej przedszkolnej rodziny, gdzie każde dziecko ma szansę na wszechstronny rozwój w otoczeniu pełnym ciepła, akceptacji i niezapomnianych przygód.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.