PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Misiowe przygody w kinie i na pizzy

Misiowe Przygody w Kinie i na Pizzy: Dzień Pełen Wrażeń

Streszczenie
Kto z nas nie jadł, albo chociaż nie próbował pizzy. Pizzę lubi prawie każdy, ale nie każdy potrafi ją zrobić. Nasze przedszkolaki już potrafią.
Dzisiaj, dzieci z grupy Misiów upiekły pizzę. Zabawa rozpoczęła się rano przygodą filmową w kinie 5D , a potem samodzielnie robioną pizzą.

W “Białym Klasztorze” wierzymy, że najlepsza nauka odbywa się poprzez zabawę i praktyczne doświadczenia. Dlatego też, z ogromną radością zorganizowaliśmy dla naszej grupy „Misiów” niezapomniany dzień, pełen emocji i nowych umiejętności.

Dzień rozpoczął się od magicznej podróży do świata filmów w kinie 5D, gdzie nasze przedszkolaki mogły nie tylko oglądać, ale przede wszystkim doświadczać przygody na wszystkich zmysłach. To niesamowite przeżycie, które na długo zostanie w ich pamięci.

Kulminacyjnym punktem dnia było samodzielne przygotowanie pizzy. Pod okiem doświadczonych kucharzy, każdy z „Misiów” miał okazję wykazać się kreatywnością, dobierając składniki do swojej własnej pizzy. Ten proces nie tylko dostarczył dzieciom mnóstwo zabawy, ale także był cenną lekcją samodzielności, współpracy oraz zdrowego odżywiania.

Zachęcamy rodziców do włączenia się w kolejne nasze inicjatywy. Każde takie wydarzenie to nie tylko możliwość nauki i zabawy dla dzieci, ale również okazja, aby zobaczyć, jak rozwijają się ich zainteresowania i pasje. W “Białym Klasztorze” stawiamy na rozwój wszechstronny, dbając o to, by każde dziecko mogło odkrywać świat w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.