PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Kotki w kinie 5D i w Pizza Parma-Mia

Pierwsze kulinarne kroki “Kotków” – tworzenie pizzy w Parma – Mia i magia kina 5D!

 

STRESZCZENIE:

Pizza jest przysmakiem zarówno małych- dzieci i dużych- dorosłych. Ten przysmak z Włoch kochają niemalże wszyscy. Dlatego dzieci z grupy Kotków  wybrały się do Kina na film w wersji 5 D i na pizzę do Parma – Mia, by wspólnie i pod okiem kucharza stworzyć swoją pierwsza i nie powtarzalną pizzę.Największą jednak frajdę dzieciom sprawiło już same przygotowanie pizzy: ułożenie odpowiednie ciasta do pizzy na specjalnych tackach, posmarowanie ciasta sosem pomidorowym, nałożenie ulubionych składników, bo przecież każdy maluszek lubi inny smak i posypanie pizzy serem. Następnie dzieci pod okiem dorosłych nosiły swoje pizze do specjalnego pieca, gdzie kucharz je wypiekał. Po paru minutach pizze były gotowe do spożycia. Radość dzieci z powstałego dzieła jest nie do opisania! Każda pizza była wyjątkowa, za pewne też smakowała inaczej. Dzieci zjadły swój przysmak z wielkim apetytem. Za możliwość wspólnego zrobienia pizzy, za przemiłą atmosferę, za cudowny klimat przedszkolaki  serdecznie dziękują pracownikom Pizzy Parma-Mia w Nowym Sączu.

W naszym przedszkolu “Biały Klasztor” zawsze stawiamy na rozwijanie kreatywności i budowanie wspomnień, które maluchy będą pielęgnować przez całe życie. Ostatnio grupa “Kotków” miała okazję przeżyć niezapomnianą przygodę, która połączyła kulinarne eksperymenty z magicznym światem kinematografii.

Wyjazd rozpoczął się od wizyty w pizzerii Parma – Mia, gdzie każde dziecko miało niepowtarzalną szansę, by pod okiem doświadczonych kucharzy stworzyć swoją własną, idealną pizzę. Proces przygotowania był nie tylko świetną zabawą, ale również edukacyjnym doświadczeniem. Dzieci uczyły się, jak ważne jest dozowanie składników, praca zespołowa i cierpliwość podczas oczekiwania na efekty swojej pracy.

Po kulinarnych wyczynach, przyszedł czas na kino 5D, które zapewniło dzieciom nie tylko rozrywkę, ale także stymulację sensoryczną na zupełnie nowym poziomie. Seans filmowy w technologii 5D to nie tylko oglądanie, ale przede wszystkim przeżywanie historii wszystkimi zmysłami.

Najważniejsze jednak, że zarówno wizyta w pizzerii, jak i seans w kinie 5D, miały swój głębszy cel – uczenie przez zabawę. Dzieci mogły doświadczyć radości płynącej z tworzenia czegoś własnymi rękami oraz nauczyć się wartości takich jak współpraca, odpowiedzialność i dzielenie się.

Chcemy, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje, odkrywać nowe zainteresowania i uczyć się poprzez aktywne uczestnictwo w różnorodnych działaniach. Dziękujemy personelowi Parma – Mia oraz operatorom kina 5D za umożliwienie naszym “Kotkom” przeżycia tak wspaniałych chwil.

🥰 Zapraszamy rodziców już dziś do zapisania dzieci do naszego przedszkola. Proste zasady rekrutacji (telefonicznie, on-line lub przez formularz do pobrania ze strony). Informacje o rekrutacji zamieściliśmy na stronie: https://przedszkolebialyklasztor.pl/rekrutacja

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.