PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Delfinki na warsztatach świątecznych

Delfinki Odkrywają Magię Wielkanocy w Miasteczku Galicyjskim

Streszczenie
Grupa Delfinków uczestniczyła w Warsztatach Wielkanocnych w Miasteczku Galicyjskim. Dzieci samodzielnie wykonały piękne jajka z gliny, a także zwiedziły zagrody i miejsca muzealne uroczo położonego Miasteczka Galicyjskiego.

W “Białym Klasztorze” przykładamy wielką wagę do łączenia edukacji z zabawą i praktycznym doświadczeniem. Dlatego z wielką radością zorganizowaliśmy dla naszej grupy Delfinków wyjątkową wyprawę do Miasteczka Galicyjskiego, gdzie dzieci miały okazję uczestniczyć w Warsztatach Wielkanocnych.

Podczas warsztatów, nasze przedszkolaki podjęły się wyzwania stworzenia tradycyjnych wielkanocnych jajek z gliny. Każde dziecko z zapałem podchodziło do zadania, dzięki czemu powstały prawdziwe małe dzieła sztuki. Była to nie tylko okazja do rozwijania zdolności manualnych, ale również do nauki o tradycjach wielkanocnych, które są tak ważne w naszej kulturze.

Ale to nie wszystko! Delfinki miały również szansę zwiedzić zagrody i miejsca muzealne Miasteczka Galicyjskiego, co pozwoliło im na dotknięcie historii i kultury regionu. Przez cały dzień towarzyszyła nam atmosfera odkrywania i radości z nowych doświadczeń.

W “Białym Klasztorze” wierzymy, że takie wyjazdy edukacyjne są nieocenionym skarbem w procesie nauki i rozwoju naszych dzieci. Dają one nie tylko mnóstwo radości i zabawy, ale przede wszystkim pozwalają na holistyczny rozwój – od kreatywności po wiedzę o świecie, który nas otacza.

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci rosły w atmosferze ciekawości, kreatywności i poszanowania tradycji, do dołączenia do naszej przedszkolnej rodziny. W “Białym Klasztorze” każdy dzień to nowa przygoda pełna nauki i śmiechu.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.