PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Z brokułem Borysem na witaminowym szlaku

Poznajcie Brokuła Borysa, nowego przyjaciela naszych przedszkolaków! Razem pokonują wirusy, tworzą zdrowe sałatki i uczą się poprzez zabawę.

 

STRESZCZENIE:
Nasze dzielne przedszkolaki stanęły przed kolejnym warzywnym wyzwaniem, realizując projekt edukacyjny Witaminki. Bohaterem wyzwania był Brokuł Borys. Dzieci poznały właściwości odżywcze tego warzywa, stworzyły tarczę, dzięki której przeganiały wirusy oraz bakterie, wykonały smaczną sałatkę oraz zatańczyły „brokułowy taniec”. Dzięki tym aktywnością brokuł stał się przyjacielem każdego przedszkolaka.

W naszym przedszkolu “Biały Klasztor” każdy dzień to nowa przygoda, a ostatnio nasze przedszkolaki miały okazję wyruszyć na niezwykłą, edukacyjną podróż w towarzystwie wyjątkowego bohatera – Brokuła Borysa. Ten sympatyczny bohater stał się przewodnikiem naszych dzieci po świecie zdrowego żywienia i tajemniczych właściwości warzyw.

Projekt “Witaminki” to inicjatywa, która ma na celu przybliżenie dzieciom znaczenia zdrowej diety w sposób, który jest zarówno edukacyjny, jak i niezwykle zabawny. Brokuł Borys zabrał dzieci na witaminowy szlak, gdzie nie tylko opowiadał o swoich supermocach odżywczych, ale także pokazał, jak ważna jest obrona przed wirusami i bakteriami za pomocą naturalnej “tarczy zdrowia”, którą dzieci stworzyły samodzielnie.

Razem z Borysem, nasze przedszkolaki przygotowały pyszną, zdrową sałatkę, która stała się hitem naszej przedszkolnej kuchni. A to wszystko w rytmie “brokułowego tańca”, który nie tylko rozwijał umiejętności motoryczne dzieci, ale także dostarczał mnóstwo radości i śmiechu.

W naszym przedszkolu wierzymy, że edukacja przez zabawę to klucz do rozwoju świadomości zdrowotnej od najmłodszych lat. Dzięki projektowi “Witaminki” i naszemu zielonemu przyjacielowi, brokuł już na zawsze zostanie w sercach naszych przedszkolaków jako symbol zdrowia i dobrej zabawy.

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną i dołączenia do naszej wspólnoty “Biały Klasztor”, gdzie każde dziecko ma szansę na rozwój w atmosferze pełnej ciepła, akceptacji i niezapomnianych przygód. Odkryjcie razem z nami, jak fascynujący może być świat zdrowego żywienia i pozytywnych emocji!

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.