Witaminowa cebula » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Witaminowa cebula

W styczniu nasze przedszkolaki zapoznały się z kolejnym warzywem z projektu „Witaminki”- Cebulą Celiną.

W styczniu nasze przedszkolaki wzięły udział w fascynującej przygodzie z kolejnym warzywem z projektu „Witaminki” – Cebulą Celiną. Ta wyjątkowa lekcja przyrody pozwoliła dzieciom poznać różne odmiany cebuli oraz zrozumieć, jak rośnie i jakie korzyści zdrowotne niesie ze sobą to warzywo.

Podczas zajęć przedszkolaki miały okazję założyć swoje własne hodowle szczypiorku, co było nie tylko edukacyjne, ale także angażujące i inspirujące. Dzieci wykonały oryginalne prace plastyczne, które odzwierciedlały ich kreatywność i wiedzę na temat cebuli.

Najważniejszym punktem tych zajęć było przygotowanie smacznego i zdrowego syropu z cebuli. Dzieci uczyły się, że cebula, oprócz swojego charakterystycznego smaku, ma także właściwości prozdrowotne. Syrop ten to nie tylko smaczny przysmak, ale także doskonała okazja do rozwijania w dzieciach nawyków zdrowego odżywiania.

To fascynujące doświadczenie pomogło naszym przedszkolakom zrozumieć, jakie skarby kryją się w świecie przyrody i jak można je wykorzystać na co dzień. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i ciekawości, która napawa nas optymizmem co do ich przyszłego rozwoju.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.