Katecheza w celi Matki Marceliny » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Katecheza w celi Matki Marceliny

Zbliża się 25 rocznica beatyfikacji Matki Marceliny Darowskiej.Aby bliżej poznać sylwetkę Matki i miejsce, które dla Marceliny było bardzo bliskie dzieci z grupy Myszek i Rybek odwiedziły celę zakonną błogosławionej. To tam Marcelina spędzała czas, gdy przyjeżdżała do Nowego Sącza, tam też rozmawiała z siostrami, przygotowywała swoje listy i pisma do wychowanek i sióstr. Dzieci mogły usłyszeć historię Bernarda Irnov cudownie uzdrowionego za wstawiennictwem Marceliny Darowskiej. Dla dzieci była to najciekawsza katecheza, którą rozpoczęły świętowanie wielkiego jubileuszu beatyfikacyjnego.

JESTEŚMY NA TWITTERZE, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu JESTEŚMY NA TWITTERZE
Otrzymuj powiadomienia natychmiast po tym, jak ukaże się nowa wiadomość, wpis lub jakakolwiek inna aktywność na naszej stronie.
Zainstaluj Twittera, wyszukaj użytkownika @PSaczu i bądź na bieżąco!

https://twitter.com/PSaczu

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.