KIERMASZ ŚWIĄTECZNY » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W sobotę 14 grudnia w naszym przedszkolu odbył się rodzinny kiermasz bożonarodzeniowy. Dzieci z grupy Motylków przygotowały przedstawienie pt: “Pierwsza Gwiazdka”. Rodzice wraz z wychowawczyniami zadbali o stoiska z ozdobami i ciastami. Dzieci pod “czujnym okiem” w sali zabaw wykonywały piękne różności bożonarodzeniowe, dorośli smakowali kompot i wypieki świąteczne w kawiarence… Zakończeniem kiermaszu był rodzinny koncert kolęd i pastorałek. Dochód z kiermaszu przeznaczony został na rehabilitację małej Zuzi. Serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie dzieciom, rodzicom i wychowawcom, za poświęcony czas i pomoc podczas kiermaszu. Najpiękniejszym prezentem było wspólne rodzinne świętowanie.