Eko - zabawki » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Eko – zabawki

Kwiecień w naszym przedszkolu poświęcony był ekologii i ochronie środowiska. Z tej okazji ogłoszony został konkurs plastyczno – techniczny pt. “Eko – zabawka”, w którym należało przygotować zabawkę z surowców wtórnych i materiałów ekologicznych.
Do udziału w konkursie zaproszone zostały dzieci wraz z rodzicami, zaś celem tego przedsięwzięcia było pogłębienie wiedzy przedszkolaków na temat zagadnień z zakresu ekologii, ochrony środowiska, uwrażliwienie na konieczność dbania o środowisko naturalne, rozbudzanie wyobraźni, zdolności manualnych oraz zainteresowań ekologicznych.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy wykazali się kreatywnością oraz twórczo spędzili czas z dzieckiem przyczyniając się do powstania bardzo ciekawych prac!