Wiosno, wiosenko, gdzie jesteś powiedz nam...? » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Wiosno, wiosenko, gdzie jesteś powiedz nam…?

Z okazji nadejścia wiosny pięciolatki – Jeżyki przygotowały przedstawienie pt. “Żegnaj zimo, witaj wiosno!”, dzięki któremu poznaliśmy całą paletę zmian zachodzących między zimą i wiosną. Występom towarzyszyły fragmenty koncertu “Cztery pory roku” Vivaldiego a całość dodatkowo uświetnił piękny taniec aktorów….ale to nie wszystko 🙂
Każda grupa przedszkolna tego dnia miała inne zadanie – Jeżyki – przygotowały przepiękny występ, Kangurki – zatroszczyły się by powstał w przedszkolu wiosenny ogródek, Kotki – własnoręcznie przygotowały przepyszne kanapki na podwieczorek a Biedronki – wiosenną sałatkę… natomiast o wydarzeniu poinformowały Rodziców i Dziadków Pszczółki wykonując do szatni kolorowy plakat.
Dziękujemy wszystkim grupom oraz Siostrom i Paniom za trud włożony w przygotowanie wszelkich atrakcji tego dnia.