Niedziela Miłosierdzia Bożego » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Niedziela Miłosierdzia Bożego

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego spotkaliśmy się na comiesięcznej Mszy Świętej przedszkolnej.
Nie tylko dziękowaliśmy Dobremu Bogu za Jego Miłość i Miłosierdzie ale też prosiliśmy o siły oraz radość w służbie Panu Bogu i ludziom dla naszego Księdza Kapelana Ryszarda Kurka w dniu Księdza imienin. Po Mszy Świętej Rodzice i dzieci złożyli naszemu Solenizantowi serdeczne życzenia a przedszkolaki zgromadzone w kaplicy zaśpiewały specjalną piosenkę… Radość przepełniała wszystkich zgromadzonych a zwieńczeniem jej były…przepyszne cukierki, jakie dostaliśmy od Księdza… Dziękujemy!!

– a na następne Msze Święte przedszkolne zapraszamy ministrantów…(w tym miejscu dziękujemy naszemu Niezawodnemu Ministrantowi, Absolwentowi Przedszkola – Michałowi…)