Wystawa różańcowa » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Wystawa różańcowa

Od dnia 12 października do końca miesiąca w naszym przedszkolu można podziwiać piękne różańce wykonane przez Dzieci i Rodziców z najmłodszych grup tj. 3-latków – “Biedroneczki” i 4-latków – “Kotki”. Wystawa zatytułowana “Różaniec – skarb, który trzeba odkryć” – to nawiązanie do IV rocznicy nadania naszemu przedszkolu imienia Jana Pawła II. Papież, który kochał Matkę Bożą i powierzył Jej siebie samego, ukochał również modlitwę różańcową.
Różańce wykonane zostały najróżniejszymi technikami: tradycyjne – z koralików, jesienne – z kasztanów, jarzębiny, orzechów i żołędzi, ale też pojawiły się na wystawie różańce z drewna, fasoli, guzików, kredek, gąbeczek, filcu, folii aluminiowej, papieru, groszku ptysiowego, makaronu czy modeliny. Wszystkie pomysłowe i piękne…a najważniejsze, że powstały ze wspólnej pracy Waszych Rodzin… Dziękujemy…