Dzień Mamy i Taty w przedszkolu » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Jak wszystkim wiadomo – końcówka maja jest zarezerwowana specjalnie dla Rodziców z racji na przypadający Dzień Mamy. Tak też było i w tym roku.

Każda grupa zaprosiła swoich Rodziców na program słowno – muzyczny składający się przede wszystkim z wierszy, piosenek oraz tańców. W tym roku na naszej “scenie dla Mamy i Taty” spotkać można było także wiele postaci bajkowych, na przykład: Jasia i Małgosię, Siedmiu Krasnoludków, Śnieżkę i Złą Macochę, Calineczkę, Czerwonego Kapturka i wiele, wiele innych.

Radość Rodziców była nie do opisania.
Dziękujemy bardzo Dzieciom za piękne występy, Paniom i Siostrom za wspaniałe przygotowanie Aktorów a Rodzicom życzymy sił w wychowywaniu Nowego Pokolenia i wiele radości na każdy dzień…