Bal świętych » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Bal świętych

Chociaż mamy już Wielki Post, należy się wszystkim Gościom naszej strony pewne wyjaśnienie – otóż niedawno, tj. 11 lutego w naszym przedszkolu mieliśmy zabawę karnawałową z prawdziwego zdarzenia! Co to znaczy? Bawiliśmy się z prawdziwymi Wodzirejami – a była to grupa IMPRATEAM z samego Brzeska, która uświetniła nasz karnawał.
Każdy z nas przyszedł przebrany za jakiegoś świętego…oj, jakie ciekawe przebrania mogliśmy oglądać…a jacy ci nasi Rodzice są twórczy…! Była święta królowa Jadwiga, św. Michał Archanioł, Król Kacper, św. Joanna d’Arc oraz wielu, wielu innych…
…Następna taka zabawa już za rok a siostra Laurencja po cichu powiedziała, że jeszcze w tym roku kilka razy podobno będziemy mogli przebrać się i pobawić… – niestety, więcej szczegółów nie ujawniła…szkoda… – zatem czekamy!
Za udaną zabawę bardzo DZIĘKUJEMY !!!