wycieczki » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

wycieczki

Tradycyjnie, jak co roku przełom maja i czerwca to idealny czas na podróże – czyli przedszkolne wycieczki…Tak też było i tym razem. 10 czerwca Kangurki i Jeżyki a 11 czerwca Misie i Tygryski pojechały do niedalekiej Kamionki Wielkiej… Największą atrakcją był… sam wyjazd, gdyż zadziało się coś innego niż codzienne przebywanie w przedszkolu. Krótka jazda autokarem wzbudziła w małych podróżnikach wiele emocji, gdyż nie każdy ma codziennie tę okazję przejechać się takim “dużym autem” i to bez rodziców!!! Na miejscu tak dużo zieleni, że nawet krótka droga pod górkę nie była dla dzieci uciążliwa… Po krótkim przywitaniu z Gospodarzami zaczęło się… a było, oj, było tego trochę…: trampolina, huśtawki, zjeżdżalnie – całkiem inne niż w przedszkolu, prawdziwe łowienie rybek (batoników czekoladowych – ale za to prawdziwą wędką!!!), przejażdżka prawdziwym kucykiem, prawdziwe kiełbaski usmażone specjalnie dla nas, pusta, bo też tylko dla nas sala do zabaw i tańców i na koniec przepyszne lody na patykach… A wydawać by się mogło, że na wycieczkę trzeba jeździć tylko bardzo daleko… Naszym przedszkolakom wystarczyła Kamionka… wspomnień i radości było bardzo wiele… Z utęsknieniem już dziś czekamy na następne wycieczki, dziękując za minioną.