Msza Św. z okazji dnia Babci i Dziadka » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Msza Św. z okazji dnia Babci i Dziadka

Tego to jeszcze w historii naszego przedszkola nie było…wszak historia owa krótką jest…a może właśnie tak tworzy się historia???

26 stycznia Ksiądz Ryszard Kurek – kapelan Sióstr odprawiał comiesięczną Mszę Świętą przedszkolną, na której zwykle jest garsteczka dzieci i prawie tyleż samo rodziców a czasem dziadków z krewnymi… Podczas wspomnianej już Eucharystii mimo zimy każdy mógłby śmiało stać bez kurtki, gdyż tłum wiernych był niemal nie do policzenia… Tłum wiernych? Co się kryje pod tym banalnym określeniem – kryją się Niebanalne Osobistości czyli Babcie i Dziadkowie, którzy odpowiedzieli na zaproszenia do Nich skierowane od wnucząt na przedszkolną Mszę Świętą. Dodatkowo dla uświetnienia Liturgii – grał i śpiewał zespół z Krynicy…
Oprawa – bardzo godna zacnych Kochanych Babć i Dziadków.
Jeszcze raz życzymy Im wiele sił na każdy dzień i zadowolenia z nas… – cieszycie się, że nas macie…???