spotkanie z ojcem świętym Janem Pawłem II - wspomnienia... » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

spotkanie z ojcem świętym Janem Pawłem II – wspomnienia…

Dzieci z naszego przedszkola – chociaż są jeszcze małe (tylko absolutnie nie mówmy tak o nich – przy nich!!!! !!!! ) nie pamiętają Osoby naszego wielkiego Patrona – niedawno kanonizowanego – Papieża Polaka. To wcale nie stanęło na przeszkodzie w zorganizowaniu spotkania pełnego wspomnień o Świętym Papieżu, w którym to spotkaniu równie bardzo ważną rolę jak JP II spełniały nasze dzieci…

Trudu było niemało…
Spotkanie zgromadziło bardzo wielu Rodziców i Dziadków, którzy oglądając fragmenty filmów o Ojcu Świętym nie wstydzili się uronić łzę… Dzieci zaś czas uświetniły swoim niesamowitym śpiewem i…niemal idealnym zachowaniem…

Jeszcze raz dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci a także Paniom Nauczycielkom za oprawę muzyczną i…trzymanie “rąk na pulsie”…

Święty nasz Patronie – Janie Pawle II – módl się za nami!!!!