9.04.2014 dzień teatru » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

9.04.2014 dzień teatru

Niedawno przeżywaliśmy w naszym przedszkolu drugi w historii ( a o historii już śmiało możemy zacząć mówić!!!) naszego przedszkola Dzień Teatru. Jakie są jego zasady??? – proste! Wyznaczona na dany dzień grupa prezentuje przed wszystkimi pozostałymi grupami przedszkolnymi wiersz lub króciutką bajkę…
Cel??? “Oswojenie” z publicznością i występami, ćwiczenie pamięci, większa integracja grupy, …
a przede wszystkim promowanie hasła:

Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie.

W tegorocznej “inauguracji” Dnia Teatru wzięły udział dwie najstarsze grupy przedszkolne: Żabki (5a) i Wiewiórki (5b) przedstawiając pozostałym przedszkolakom wiersze: Głodny ptaszek, Ptasi mózg oraz Kaczka Dziwaczka.

… czekamy na następne występy… – a już cichutko pobrzmiewają głosy prób… – wniosek – rosną nam nowi AKTORZY!!!!