Na rekolekcjach - rodzice modlili się » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Na rekolekcjach – rodzice modlili się

22 marca odbył się zapowiadany dzień skupienia dla Rodziców i Nauczycieli naszego przedszkola. Poprowadził go nasz – chyba już można napisać – Dobty Znajomy – o.Paweł Adamarek, jezuita.

Po konferencji w kaplicy przeszliśmy do przedszkolnej sali gimnastycznej, by wzmocnić nieco osłabione ciało…porozmawiać i powymieniać poglądy i…bardziej zintegrować się z innymi Rodzicami i Nauczycielkami przedszkola… Jaki moment sprzyja temu najbardziej??? Wspólny stół!!!! !!!!

…nabrawszy nieco sił i zawiązawszy nowe znajomości…przeszliśmy do kaplicy, by w ciszy i rozmodleniu trwać przed Tym, przed Którym wraz z naszymi małżonkami ślubowaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską… Był czas na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, na Spowiedź, na modlitwę indywidualną…na zwyczajne trwanie przy sobie nawzajem i przed Jezusem.

Spotkanie nasze zwieńczone zostało wspólną Eucharystią.

Niezapomniane chwile…

Czas na spokojną modlitwę…

rewolucja po powrocie do domu – w sensie pozytywnym…

…to tylko niektóre echa po spotkaniu… Niech Pan Bóg dopełni resztę. Niech będzie błogosławiony za Obecność tylu Rodziców, za otwarte serca, za Ojca Pawła…

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu!!!! !!!!