Dzień nauczyciela » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Dzień nauczyciela

14 października – jak powszechnie wiadomo – obchodzony jest Dzień Nauczyciela. To tradycja nie tylko przyjęta w szkołach ale i w przedszkolach… – przynajmniej w naszym!
Odświętnie ubrani, pełni serdecznych życzeń dla naszych Kochanych Sióstr i Pań po śniadaniu spotkaliśmy się w kaplicy na krótkiej modlitwie… a modliliśmy się dziękując za obecność i uśmiech Naszych Nauczycieli, za każde dobre słowo, za wszystko, czego nas uczą i za to…że są i że nas kochają! Nie zapomnieliśmy także w modlitwie wspomnieć naszych pierwszych i najważniejszych Nauczycieli, którymi są i zawsze takimi pozostaną nasi Kochani Rodzice. Gdyby nie Oni…kim byśmy byli???

Po wyjściu z kaplicy – w przedszkolnej sali gimnastycznej głos zabrali nasi Rodzice składając życzenia Nauczycielom, po których każdy z Nich dostał przepiękną różę a my… przepysznego ogromnego lizaka!

Dziękujemy!!!