DRODZY RODZICE! » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

DRODZY RODZICE!

2 września rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny 2013 / 2014. Z wielką radością powitaliśmy po wakacjach nasze dotychczasowe przedszkolaki…a z nieukrywaną ciekawością patrzyliśmy na naszych najmłodszych kolegów i koleżanki, jednocześnie ciesząc się z ich obecności. Dobrze, ze jesteście!!!! !!!!

W tym roku rozpoczęliśmy pracę przedszkolną w sześciu grupach, a są wśród nas:
Jeżyki, Kangurki, Misie, Tygryski, Żabki i Wiewiórki… a oprócz wspólnej zabawy w tym roku będziemy brali udział w katechezie, rytmice, tańcach, gimnastyce, starsze grupy spróbują mówić coś po angielskua dzieci z najstarszych grup będą brały udział w treningach piłkarskich (chłopcy) i w balecie (dziewczynki).

Wszystkim Dzieciom życzymy radosnego przychodzenia do naszego przedszkola, nauczycielom i wychowawcom wiele cierpliwości a kochanym Rodzicom – wiele Miłości w Sercach, gdyż dzieci na nią najbardziej czekają.

Szczęść Boże!