Zabawy jesienne » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Zabawy jesienne

17 październnika w naszym przedszkolu dominowało sześć kolorów:
fioletowy, rudy, zielony, pomarańczowy, żółty i brązowy… Czmu tak? Gdyż tego dnia każda grupa – by pełniej uczestniczyć w Dniu Zabaw Jesiennych – ucharakteryzowała się na co innego. Nie było już Motylków tylko ŚLIWKI; nie było już Świerszczyków tylko WIEWIÓRKI; nie było już Pszczółek tylko LISTKI; nie było już Biedronek tylko JARZĘBINKI; nie było już Tygrysków tylko GRUSZKI; nie było Misiów tylko KASZTANKI.
Dzieci dostały zadanie – wykonać prezent dla p.Jesieni, uczestniczyły w zabawach rychowych i pląsach a także miały możliwość prezentacji swojej grupy…
Przedszkole w kolorach jesiennych wyglądało bajecznie, zaś dzieci…aż brak słów 🙂