Przedszkolaki w Wyższej Szkole Biznesu » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Przedszkolaki w Wyższej Szkole Biznesu

Idziemy na studia? Jeszcze nieeee 🙂 Przedszkolaki w Wyższej Szkole Biznesu 🙂

W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Wyższej Szkoły Biznesu na spektakl w wykonaniu aktorów z Kieleckiego Teatru Lektur pt. “Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka czyli wędrówka to niesłychana baran spotkał barana” na podstawie wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Zabawne dialogi wypowiadane przez aktorów powodowały, że na sali słychać było śmiech małych słuchaczy. Dzieci mogły w przystępny sposób zapoznać się z klasyką polskich wierszy. W spektaklu wykorzystano wiersze „Ręce i nogi”, „Baran”, „Spóźniony słowik”, „ Pytalski”, „ Żuk”, „ Kwoka”, „ Hipopotam”, „ Samochwała”, „Koziołeczek”. Dla naszych przedszkolaków była to niesamowita przygoda.

Dzień pełen magii i literatury rozpoczął się, kiedy dzieci z naszego przedszkola z grupy Zajączków przekroczyły próg Wyższej Szkoły Biznesu, by uczestniczyć w wyjątkowym spektaklu teatralnym. Organizowany przez Kielecki Teatr Lektur, spektakl “Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka czyli wędrówka to niesłychana baran spotkał barana” to podróż przez świat polskiej poezji, która ożyła dzięki utworom Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

Scena wypełniła się barwnymi postaciami i zabawnymi dialogami, które nie tylko bawiły, ale także uczyły. Przedszkolaki z zaciekawieniem obserwowały przedstawienie, w którym aktorzy z niezwykłą precyzją wcielali się w bohaterów wierszy takich jak „Ręce i nogi”, „Baran” czy „Kwoka”. Każdy wers recytowany przez aktorów sprawiał, że małe twarze naszych przedszkolaków rozjaśniały się uśmiechem, a śmiech nieustannie rozbrzmiewał w sali.

Nasze dzieci miały również okazję do interakcji – wspólnie śpiewały i nawet pomagały aktorom w inscenizacji, co sprawiło, że poczuły się jak prawdziwi uczestnicy wydarzeń na scenie. Po spektaklu każde z dzieci wyraziło swoją radość i zainteresowanie poznawaniem literatury w tak atrakcyjnej formie.

W ramach podsumowania tego niezapomnianego dnia, przedszkolaki przygotowały własne krótkie przedstawienia w przedszkolu, czerpiąc inspirację z obejrzanych scen. Rodzice i nauczyciele, którzy mieli przyjemność być obecni podczas tych prezentacji, nie kryli wzruszenia i dumy.

Dzień ten z pewnością zapadnie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych jako czas pełen radości, kreatywności i pierwszych kroków w świecie wielkiej literatury.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.