Misiowy piknik » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Misiowy piknik

Lubimy spędzać czas na zabawach, szczególnie kiedy w grę wchodzi “misiowy piknik”.

W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE

Słoneczko za oknem, a nasze przedszkolaki z grupy Misiów udały się na piknik. Co tam się działo – mnóstwo zabaw, niespodzianek, wspólnych opowieści i wspomnień z całego roku przedszkolnego… ale przede wszystkim wspólnej misiowej radości z bycia razem.

Na naszej przedszkolnej stronie z dumą prezentujemy relację z niezapomnianego pikniku, w którym udział wzięły dzieci z grupy Misiów. Wydarzenie to odbyło się w pięknym, słonecznym dniu, idealnym do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nasze przedszkolaki, pełne entuzjazmu i radości, wykazały się nie tylko świetnymi umiejętnościami zabawowymi, ale również zdolnościami do współpracy i dzielenia się z innymi.

Piknik rozpoczął się od serii energicznych gier i zabaw, które integrowały grupę i pozwalały dzieciom na swobodne wyrażanie swojej kreatywności. Wspólne gry z piłką, zabawy w chowanego oraz konkursy ruchowe sprawiły, że wszyscy uczestnicy czuli się wyjątkowo. Dzieci miały również okazję uczestniczyć w artystycznych aktywnościach, takich jak malowanie twarzy i tworzenie kolorowych bransoletek z koralików, co pozwoliło na rozwijanie ich zdolności manualnych i estetycznych.

Podczas pikniku nie zabrakło także chwili na relaks i wspólne posiłki. Rodzice przygotowali zdrowe i smaczne przekąski, które wszyscy razem spożywali na kocach rozłożonych na trawie. Była to wspaniała okazja, aby w spokojnej atmosferze porozmawiać o planach na nadchodzące miesiące oraz podzielić się doświadczeniami związanymi z wychowaniem dzieci.

Dzień zakończył się wspólnym tańcem i śpiewem, co jeszcze bardziej umocniło więzi między uczestnikami. Dzięki zaangażowaniu wychowawczyń i rodziców, piknik stał się nie tylko formą rozrywki, ale też cenną lekcją budowania społeczności i dbałości o dobre relacje.

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszej stronie internetowej, gdzie można zobaczyć, jak Misie radują się każdą chwilą spędzoną razem, celebrując piękno wspólnych chwil na łonie natury.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.