Dzień sportu u Zajączków » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Dzień sportu u Zajączków

Zajączków dzień sportu – mnóstwo zabaw i konkurencji. Na sportowo!

W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE

Podczas dzisiejszego Dnia Sportu nasze dzieci z grupy Zajączków dzielnie pokonywały konkurencje sportowe. Starszaki świetnie radziły sobie z każdą konkurencją sportową, przez co zasłużyły na medal. Wielkie gratulacje!!!

W naszym Przedszkolu w Białym Klasztorze każdy dzień to nowa przygoda, ale Dzień Sportu to zdecydowanie jedno z tych wydarzeń, które dzieci oraz ich rodzice wyczekują z niecierpliwością. W tym roku szczególną uwagę przyciągnęły sportowe zmagania grupy Zajączków, które nie tylko wykazały się imponującymi umiejętnościami sportowymi, ale także ogromnym entuzjazmem i duchem rywalizacji.

Dzień rozpoczął się od porannej rozgrzewki, która przygotowała wszystkich młodych sportowców do nadchodzących wyzwań. Następnie przedszkolaki podzielone na zespoły stawiły czoła różnorodnym konkurencjom takim jak biegi sprinterskie, skoki w dal, rzuty piłką lekarską oraz slalom. Każde dziecko miało szansę zaprezentować się w co najmniej dwóch dyscyplinach, co sprzyjało zdrowej rywalizacji i integracji.

Zawody były pełne emocji. Zarówno uczestnicy, jak i zgromadzona publiczność – rodzice oraz nauczyciele – żywo reagowali na każdy występ, oklaskując i dopingując małych zawodników. Atmosfera współzawodnictwa mieszała się z radosnymi okrzykami, tworząc niezapomniane chwile zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Kulminacyjnym momentem dnia było wręczenie medali wszystkim uczestnikom. Każde dziecko, niezależnie od zajętego miejsca, otrzymało medal i dyplom za udział, co było pięknym podsumowaniem ich starań i zaangażowania. W ten sposób chcieliśmy podkreślić, że w sporcie chodzi nie tylko o zwycięstwo, ale także o uczestnictwo, rozwijanie umiejętności i dobrej zabawy.

Dzień Sportu w Przedszkolu Biały Klasztor ponownie udowodnił, że sport to doskonała forma edukacji i rozwoju dla najmłodszych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo galerię zdjęć z tego radosnego wydarzenia, a także informacje o kolejnych inicjatywach i wydarzeniach planowanych w naszym przedszkolu.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.