Dzień Sportu u Tygrysków » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Dzień Sportu u Tygrysków

Wyjątkowy dzień dla dzieci z grupy Tygrysków – Dzień Sportu!

W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE

Wydarzenie to było nie tylko okazją do zabawy, ale również promowania aktywnego trybu życia i zdrowego stylu życia dla naszych najmłodszych. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach fizycznych i sportowych, takich jak zabawy z piłką, ćwiczeń gimnastycznych. Nie zabrakło także konkurencji sportowych oraz zabaw ruchowych, które rozwijały umiejętności motoryczne i koordynację dzieci. Nasze przedszkolaki wykazały się ogromnym zapałem oraz radością, biorąc udział we wszystkich przygotowanych zajęciach w świetlicy oraz na świeżym powietrzu.

Ostatni Dzień Sportu, który obchodziliśmy w naszym przedszkolu w tym roku przedszkolnym.

To wyjątkowe wydarzenie było doskonałą okazją do promocji aktywnego stylu życia oraz zdrowych nawyków wśród naszych wychowanków, a grupa Tygrysków mogła w pełni wykazać się swoją energią i umiejętnościami sportowymi.

Dzień Sportu w naszym przedszkolu to nie tylko szereg sportowych wyzwań, ale także ważna lekcja zdrowej rywalizacji i zespołowej pracy. Dzieci miały okazję uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach, które umożliwiły im rozwój fizyczny oraz motoryczny. Zajęcia te obejmowały gry z piłką, ćwiczenia gimnastyczne oraz zróżnicowane konkurencje na torze przeszkód. Każde z tych wydarzeń zostało zaprojektowane tak, aby odpowiadać możliwościom i potrzebom małych sportowców, zachęcając ich do dawania z siebie wszystkiego w duchu fair play.

Pomimo zmiennych warunków pogodowych, które przyniosły tego dnia zarówno słońce, jak i lekki deszcz, nasze przedszkolaki nie straciły zapału. Właściwie, to zmienne warunki tylko dodały emocji i dynamiki rozgrywanym zawodom, a dzieci z radością i zaangażowaniem uczestniczyły w każdej zaplanowanej aktywności. To było wspaniałe widzieć, jak dzieci wspierają się nawzajem, przełamują własne bariery i uczą się, jak ważna w sporcie jest nie tylko wytrzymałość fizyczna, ale również siła charakteru.

Każdy młody uczestnik tego sportowego święta został nagrodzony pamiątkowym medalem oraz dyplomem. Były to nie tylko symbole sportowych osiągnięć, ale przede wszystkim znak uznania za wysiłek i determinację, jaką każde dziecko wykazało podczas zawodów. Nagrody te mają za zadanie przypominać naszym wychowankom o wartościach, jakie niesie za sobą sport oraz o osobistych sukcesach, które można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i pozytywnemu nastawieniu.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przybyli, aby wspierać swoje pociechy. Ich obecność i zaangażowanie miały ogromne znaczenie dla dzieci, a ich aplauz i słowa wsparcia były najlepszą nagrodą dla małych sportowców. Chcemy również podziękować wszystkim pracownikom przedszkola, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal.

Dziękujemy za piękny dzień pełen sportowych emocji i zapraszamy na naszą stronę internetową, aby razem powspominać te radosne chwile, a także aby zobaczyć, jak nasze przedszkolaki rozwijają się, ucząc się zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim mając mnóstwo zabawy. To właśnie takie dni jak Dzień Sportu pokazują, jak wiele radości może przynieść aktywność fizyczna, kiedy jest odpowiednio dostosowana do możliwości i potrzeb dzieci.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.