Dzień sportu u Kotków » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Dzień sportu u Kotków

Wczoraj swój dzień sportu obchodziła grupa Kotków.

W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE

“W zdrowym ciele zdrowy duch” – w środę dzieci z grupy Kotków zmierzały się z konkurencjami sportowymi. A wszystko dzięki temu, że był Dzień Sportu. Dzieciaki kazały się doskonałymi sportowcami. Gratulujemy!!!

W środę, nasze przedszkole obchodziło Dzień Sportu, który w tym roku był wyjątkowo emocjonujący, pełen energii i zdrowej rywalizacji. To wydarzenie stało się prawdziwym świętem aktywności fizycznej, a jego głównymi bohaterami były dzieci z grupy Kotków, które wykazały się niezwykłym zapałem i sportowym duchem.

Dzień rozpoczął się od ceremonii otwarcia, gdzie każde dziecko mogło poczuć się jak prawdziwy olimpijczyk. Następnie przedszkolaki, ubrane w barwne stroje sportowe, wzięły udział w rozgrzewce, która przygotowała ich do nadchodzących wyzwań. Na sportowym polu, czyli w przestronnej sali naszego przedszkola, zorganizowaliśmy różnorodne konkurencje: biegi sprinterskie, skoki w dal z miejsca, rzuty piłką lekarską oraz tor przeszkód, który dostarczył mnóstwo radości i śmiechu zarówno uczestnikom, jak i kibicującym rodzicom oraz nauczycielom.

Każda z konkurencji była szansą dla dzieci, by pokazać swoje umiejętności i nauczyć się ważnych wartości, takich jak fair play, współpraca i wzajemne wsparcie. Najmłodsi z ogromnym zaangażowaniem pokonywali każde wyzwanie, dopingowani przez swoich przyjaciół i nauczycieli. Nie zabrakło także momentów pełnych wzruszeń i dumy, kiedy to małe sportowce odbierały medal za odwagę i determinację.

Dzień Sportu zakończył się ceremonią wręczenia dyplomów i medali. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom „Małego Sportowca”, który będzie przypominał o jego osiągnięciach i niezapomnianym dniu pełnym sportowych emocji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć, jak wspaniale bawiliśmy się tego dnia. To była prawdziwa uczta dla ducha sportowego, która na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.