Dzień sportu u Delfinków » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Dzień sportu u Delfinków

6 czerwca dzień sportu obchodziła grupa Delfinków.

W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE

Kolejne sportowe wyzwania za nami, dzisiaj sportowe dyscypliny pokonywały dzieci z grupy Delfinków. Mali sportowcy mierzyli się ze slalomem, chodzeniem na szczudłach, bieganiem … i wieloma innymi dziedzinami. Poradzili sobie świetnie i zasłużyli na medale.

W naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy Dzień Sportu, który przyniósł ze sobą mnóstwo radości, emocji i zdrowej rywalizacji. Dzieci z grupy Delfinków, naszych małych sportowców, miały okazję spróbować swoich sił w różnorodnych dyscyplinach, co pozwoliło im nie tylko na rozwijanie umiejętności fizycznych, ale także na naukę ducha sportowego i zdrowej rywalizacji.

Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystej rozgrzewki, podczas której dzieci przygotowywały się do nadchodzących wyzwań. Następnie, pod okiem doświadczonych wychowawców i instruktorów, przedszkolaki rywalizowały w takich konkurencjach jak slalom, chodzenie na szczudłach, biegi na krótkie dystanse oraz wiele innych. Każda z tych konkurencji była dostosowana do wieku i umiejętności dzieci, co sprawiało, że każdy mógł poczuć dreszczyk emocji związany z rywalizacją i możliwością zdobycia medalu.

Zmagania sportowe dostarczyły nie tylko dużo zabawy, ale również nauczyły przedszkolaków ważnych wartości takich jak fair play, wytrwałość i praca zespołowa. Rodzice i opiekunowie, którzy przybyli, aby kibicować swoim pociechom, z dumą obserwowali, jak ich dzieci radzą sobie z wyzwaniami, wspierają się nawzajem i cieszą z każdego osiągnięcia.

Na zakończenie Dnia Sportu odbyła się ceremonia wręczenia medali. Każde dziecko, za swój wysiłek i zaangażowanie, otrzymało medal, który stanowił symboliczne uznanie dla ich starań i osiągnięć. Było to wzruszające i pełne dumy momenty zarówno dla dzieci, jak i dla obecnych rodziców.

Impreza sportowa okazała się być wspaniałym doświadczeniem dla wszystkich uczestników i pozostawiła niezapomniane wspomnienia, które z pewnością zostaną z naszymi przedszkolakami na długo. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo galerię zdjęć z tego emocjonującego dnia.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.