Baletowe opowieści » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Baletowe opowieści

Dziś w przedszkolu niecodzienne wydarzenie – BALETOWE OPOWIEŚCI. Dziewczynki z grupy Zajączków, Misiów i Kotków zakończyły pokazem baletowym całoroczne zajęcia z baletu.

W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE

Dzieci miały wyjątkową okazję, aby przedstawić swoim rodzicom sceny baletowe, posłuchać nieco o tańcu w balecie, a nawet wziąć udział w samym przedstawieniu. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach.  Bardzo dziękujemy za piękny pokaz i pełne inspiracji opowieści. A pani Wiktorii za całoroczna piękną prace z dziewczynkami.

W naszym przedszkolu zawsze staramy się dostarczać dzieciom różnorodnych i rozwijających doświadczeń, a balet stał się jednym z najbardziej inspirujących zajęć oferowanych przez ostatni rok. Dzięki zaangażowaniu pani Wiktorii, nasze przedszkolaki z grup Zajączków, Misiów i Kotków miały okazję zgłębiać tajniki tego eleganckiego tańca, co zaowocowało spektakularnym pokazem baletowym.

Pokaz odbył się w naszej przedszkolnej sali, przekształconej na tę okazję w prawdziwą scenę baletową. Dziewczynki, ubrane w baletowe stroje, prezentowały sceny, które przygotowywały przez cały rok. Rodzice i opiekunowie zostali zaproszeni, by podziwiać gracje i umiejętności swoich pociech. Było to wyjątkowo emocjonujące wydarzenie, nie tylko dla występujących dzieci, ale także dla wszystkich obecnych.

Występ rozpoczął się od delikatnych ruchów do klasycznej muzyki, co pozwoliło wszystkim zgromadzonym poczuć magię baletu. Każda choreografia była starannie przygotowana i wykonana z dużym zaangażowaniem przez małe tancerki. Nie zabrakło również elementów interaktywnych – dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnego tańca, co przyniosło mnóstwo radości i śmiechu, sprawiając, że dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Zajęcia baletowe w naszym przedszkolu nie tylko uczą dzieci dyscypliny i wytrwałości, ale również pomagają rozwijać koordynację, zwinność oraz poczucie rytmu. Ponadto, taniec jest doskonałym sposobem na wyrażanie emocji i budowanie pewności siebie u najmłodszych.

Dziękujemy pani Wiktorii za nieoceniony wkład w rozwój naszych dzieci i za stworzenie programu, który pozwolił im poczuć się jak prawdziwe gwiazdy baletu. To było wzruszające widzieć, jak nasze przedszkolaki, z nieukrywaną dumą i połyskiem w oku, prezentują na scenie to, czego nauczyły się przez cały rok.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć najjaśniejsze momenty tego baletowego popołudnia oraz inne wyjątkowe chwile z życia naszego przedszkola. To nie tylko świadectwo talentów naszych przedszkolaków, ale również dowód na to, jak ważne jest wspieranie ich rozwoju w wielu różnych dziedzinach już od najmłodszych lat.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.