Mamo! Tato! Wspomnij dzieciństwa czas. » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Mamo! Tato! Wspomnij dzieciństwa czas.

Mamo! Tato! Wspomnij dzieciństwa czas.

STRESZCZENIE

23 maja był szczególnym dniem w naszym przedszkolu ze względu na zaproszonych Gości – rodziców dzieci z grupy Misiów.  Była to okazja do spotkania się oraz wspólnego świętowania Dnia Mamy i Taty. Spotkanie rozpoczęło się wspaniałym występem naszych przedszkolaków, gdzie dzieci zaprosiły do udziału swoich rodziców w konkursie nietypowym – jak to było kiedy mama i tato byli dziećmi….? Nie obyło się bez tańca oraz emocjonującego czasu wspomnień.

Święto Mamy i Taty w Grupie Misiów – Wyjątkowy Dzień Pełen Wzruszeń

23 maja było szczególnym dniem w naszym przedszkolu, gdyż zorganizowaliśmy wyjątkową uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci z grupy Misiów zaprosiły swoich rodziców, aby wspólnie świętować ten ważny dzień. Była to okazja do wyrażenia wdzięczności, miłości i radości, a wszystko to w atmosferze zabawy i wspólnych wspomnień.

Przygotowania do Uroczystości

Przygotowania do tego wyjątkowego dnia trwały już od kilku tygodni. Dzieci z grupy Misiów z wielkim zaangażowaniem uczyły się wierszy, piosenek i tańców, które miały zaprezentować swoim rodzicom. Każdy dzień przygotowań przynosił nowe wyzwania, ale także mnóstwo radości. Dzieci z entuzjazmem ćwiczyły swoje role, a wychowawczynie dbały o każdy szczegół, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Niezapomniane Występy

Uroczystość rozpoczęła się występem dzieci, które z radością i dumą zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Mali artyści recytowali piękne wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli, a ich występ był pełen energii i radości. Rodzice z dumą obserwowali swoje pociechy, a na ich twarzach widać było wzruszenie i radość.

Konkurs “Jak to było, kiedy mama i tato byli dziećmi?”

Jednym z najbardziej emocjonujących momentów uroczystości był konkurs, w którym rodzice mogli przypomnieć sobie swoje dzieciństwo. Dzieci przygotowały pytania dotyczące czasów, kiedy ich rodzice byli mali, a odpowiedzi były pełne zabawnych i wzruszających wspomnień. Konkurs wywołał wiele śmiechu i radości, a także pozwolił rodzicom i dzieciom zbliżyć się do siebie.

Tańce i Wspólna Zabawa

Po konkursie przyszedł czas na wspólną zabawę. Dzieci i rodzice razem tańczyli, śmiejąc się i ciesząc z czasu spędzonego razem. Tańce dostarczyły wszystkim mnóstwo radości i były doskonałą okazją do wspólnego świętowania. Atmosfera była pełna radości, a każdy moment wspólnej zabawy był bezcenny.

Wręczanie Upominków

Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Każdy prezent był wyjątkowy i niepowtarzalny, wykonany z miłością i starannością. Rodzice otrzymali piękne laurki, kolorowe rysunki i inne rękodzieła, które na pewno będą cenną pamiątką. Wręczanie prezentów było momentem pełnym wzruszeń, uśmiechów i uścisków.

Słodki Poczęstunek

Po wręczeniu upominków wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Stoły uginały się od pysznych ciast, babeczek i ciasteczek, które przygotowano specjalnie na tę okazję. Wspólne rozmowy, śmiech i radość wypełniły przedszkolne sale, tworząc atmosferę pełną ciepła i wspólnoty. Dzieci z radością częstowały swoich bliskich, a każdy kęs był wyrazem miłości i wdzięczności.

Fotografie Pamiątkowe

Te wyjątkowe chwile zostały uwiecznione na licznych fotografiach. Rodzice i dzieci wspólnie pozowali do zdjęć, które będą piękną pamiątką z tego niezwykłego dnia. Fotografie te pokazują wszystkie emocje, jakie towarzyszyły Świętu Mamy i Taty – radość, wzruszenie, śmiech i miłość. Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, aby jeszcze raz przeżyć te magiczne chwile.

Podziękowania dla Wychowawczyń

Na zakończenie uroczystości, dzieci z grupy Misiów podziękowały swoim wychowawczyniom za pomoc i wsparcie w przygotowaniach. Wyrazem wdzięczności były kwiaty i własnoręcznie wykonane laurki, które dzieci wręczyły z uśmiechem na twarzy. Wychowawczynie były wzruszone i dumne z osiągnięć swoich podopiecznych.

Podsumowanie

Święto Mamy i Taty w naszym przedszkolu to wydarzenie, które co roku przynosi mnóstwo radości i wzruszeń. Dzieci z grupy Misiów z wielkim zaangażowaniem przygotowały się do tego dnia, chcąc pokazać swoim najbliższym, jak bardzo ich kochają i cenią. Wspólne świętowanie, piękne wiersze, tańce, konkursy i własnoręcznie przygotowane prezenty były wyrazem miłości i przywiązania. To był dzień pełen niezapomnianych emocji, który z pewnością pozostanie w pamięci na długo. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia i zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, aby jeszcze raz przeżyć te wyjątkowe chwile.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.