Mamo! Tato! Ofiaruję Wam bajkę. » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Mamo! Tato! Ofiaruję Wam bajkę.

…ofiaruję Wam bajkę… dla mamy i taty!

STRESZCZENIE

Maj to życie, maj to kwiatki
Maj to także Święto Matki,
Maj w uczucia jest bogaty,
Bo się zbliża Święto Taty.

Dzieci z grupy Delfinków zaprosiły swoich rodziców do „Krainy Bajek”. Rozbudzone zainteresowania teatralne miały swoje odzwierciedlenie w zaangażowaniu dzieci, które wcieliły się w różne postacie z bajek. Uwieńczeniem spotkania było podziękowanie rodzicom za trud ich wychowania wyśpiewany w piosence „Dziękuję Ci Mamo, dziękuję Ci Tato”.

Majowe Święto Mamy i Taty w Krainie Bajek

Maj to wyjątkowy miesiąc pełen radości, świętowania i miłości. W naszym przedszkolu, każde dziecko z grupy Delfinków z niecierpliwością oczekiwało na moment, kiedy będzie mogło zaprezentować swoje umiejętności aktorskie i wyrazić uczucia wobec swoich rodziców. Przygotowania do tego wyjątkowego dnia trwały kilka tygodni, a efekt końcowy przerósł wszelkie oczekiwania.

Kraina Bajek – Scena Marzeń

Dzieci z grupy Delfinków zaprosiły swoich rodziców do “Krainy Bajek” – miejsca pełnego magii, kolorów i niesamowitych przygód. W specjalnie przygotowanej sali, która na ten dzień zamieniła się w prawdziwą scenę teatralną, mali aktorzy z dumą prezentowali swoje role. Każde dziecko wcieliło się w postać z ulubionej bajki, a ich zaangażowanie i radość były widoczne na każdym kroku.

Przygotowania do Przedstawienia

Przygotowania do tego wydarzenia były intensywne, ale pełne radości i zabawy. Pod czujnym okiem wychowawczyń, dzieci uczyły się swoich ról, ćwiczyły dialogi i ruchy sceniczne. Wspólne próby były okazją do nauki współpracy, rozwijania kreatywności i wzmacniania więzi między przedszkolakami. Każde dziecko miało swoją ważną rolę, a każdy szczegół przedstawienia był starannie dopracowany.

Magiczna Atmosfera Przedstawienia

W dniu uroczystości, rodzice z dumą zasiedli na widowni, gotowi na wyjątkowy spektakl. Scena, udekorowana w bajkowym stylu, z kolorowymi rekwizytami i pięknymi kostiumami, wprowadziła wszystkich w magiczny nastrój. Dzieci z grupy Delfinków z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w swoje role, prezentując historie z ulubionych bajek. Były tam księżniczki, rycerze, zwierzątka i wiele innych postaci, które ożyły na scenie dzięki talentowi naszych przedszkolaków.

Wzruszające Podziękowania

Kulminacyjnym momentem przedstawienia było wzruszające podziękowanie dla rodziców. Dzieci wyraziły swoją wdzięczność za trud wychowania, śpiewając piosenkę „Dziękuję Ci Mamo, dziękuję Ci Tato”. Każde słowo piosenki było pełne emocji i miłości, a na twarzach rodziców pojawiły się łzy wzruszenia. To był moment, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Wręczanie Upominków

Po zakończeniu części artystycznej, przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Każdy prezent był wyjątkowy i niepowtarzalny, stworzony z myślą o najbliższych. Dzieci z dumą wręczały swoje dzieła, a rodzice nie kryli wzruszenia i radości. Były to chwile pełne miłości, uśmiechów i uścisków, które na długo pozostaną w sercach wszystkich uczestników.

Fotografie Pamiątkowe

Te wyjątkowe chwile zostały uwiecznione na licznych fotografiach. Rodzice i dzieci wspólnie pozowali do zdjęć, które będą piękną pamiątką z tego niezwykłego dnia. Fotografie te pokazują wszystkie emocje, jakie towarzyszyły Świętu Mamy i Taty – radość, wzruszenie, śmiech i miłość. Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, aby jeszcze raz przeżyć te magiczne chwile.

Słodki Poczęstunek

Po części artystycznej i wręczeniu upominków, wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Stoły uginały się od pysznych ciast, babeczek i ciasteczek, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Wspólne rozmowy, śmiech i radość wypełniły przedszkolne sale, tworząc atmosferę pełną ciepła i wspólnoty. Dzieci z radością częstowały swoich bliskich, a każdy kęs był wyrazem miłości i wdzięczności.

Podziękowania dla Wychowawczyń

Na zakończenie uroczystości, przedszkolaki z grupy Delfinków podziękowały swoim wychowawczyniom za pomoc i wsparcie w przygotowaniach. Wyrazem wdzięczności były kwiaty i własnoręcznie wykonane laurki, które dzieci wręczyły z uśmiechem na twarzy. Wychowawczynie były wzruszone i dumne z osiągnięć swoich podopiecznych.

Podsumowanie

Święto Mamy i Taty w naszym przedszkolu to wydarzenie, które co roku przynosi mnóstwo radości i wzruszeń. Dzieci z grupy Delfinków z wielkim zaangażowaniem przygotowały się do tego dnia, chcąc pokazać swoim najbliższym, jak bardzo ich kochają i cenią. Wspólne świętowanie, piękne wiersze, tańce, humorystyczne scenki i własnoręcznie przygotowane prezenty były wyrazem miłości i przywiązania. To był dzień pełen niezapomnianych emocji, który z pewnością pozostanie w pamięci na długo. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia i zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, aby jeszcze raz przeżyć te wyjątkowe chwile.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.