Mamo! Tato! Kocham Was! » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Mamo! Tato! Kocham Was!

Mamo! Tato! Kocham Was!

STRESZCZENIE

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Rodziny. Ta wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu obyła się już dzisiaj.  Najmilszych gości zaprosiły dzieci z grupy Tygrysków.
Najmłodsze przedszkolaki bawiły swoich gości montażem słowno-muzycznym. Piękne wiersze, przeplatane tańcami dopełniła humorystyczna scenka i własnoręcznie przygotowany prezent.

Święto Rodziny w Przedszkolu – Wyjątkowa Uroczystość Pełna Radości i Miłości

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości, jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Rodziny. Ta wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu odbyła się już dzisiaj. Najmilszych gości zaprosiły dzieci z grupy Tygrysków. Najmłodsze przedszkolaki bawiły swoich gości montażem słowno-muzycznym. Piękne wiersze, przeplatane tańcami, dopełniła humorystyczna scenka i własnoręcznie przygotowany prezent.

Przygotowania do Uroczystości

Dzieci z grupy Tygrysków z niecierpliwością czekały na ten wyjątkowy dzień. Przygotowania trwały już od kilku tygodni. Pod czujnym okiem wychowawczyń, maluchy uczyły się wierszy, ćwiczyły taniec i przygotowywały humorystyczną scenkę. Każde dziecko miało swoją ważną rolę, a wspólne próby były okazją do zabawy i nauki jednocześnie.

Piękne Wiersze i Tańce

Na początku uroczystości, dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Piękne wiersze, pełne emocji i ciepła, były wyrazem miłości i wdzięczności dla najbliższych. Wiersze były przeplatane tańcami, które dzieci przygotowywały z ogromnym zaangażowaniem. Kolorowe stroje, rytmiczna muzyka i uśmiechy na twarzach przedszkolaków stworzyły niezwykłą atmosferę.

Humorystyczna Scenka

Nie zabrakło także momentów pełnych śmiechu. Humorystyczna scenka przygotowana przez dzieci wywołała salwy śmiechu wśród gości. Przedszkolaki, z naturalnym talentem aktorskim, wcieliły się w różne role, pokazując, że potrafią nie tylko wzruszać, ale i bawić. Ta część uroczystości była dowodem na to, jak wszechstronnie utalentowane są nasze maluchy.

Własnoręcznie Przygotowane Prezenty

Jednym z najbardziej wzruszających momentów uroczystości było wręczanie własnoręcznie przygotowanych prezentów. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem pracowały nad tymi upominkami, chcąc sprawić radość swoim bliskim. Każdy prezent był wyjątkowy i niepowtarzalny, wykonany z miłością i starannością. Rodzice i dziadkowie nie kryli wzruszenia, odbierając te małe dzieła sztuki.

Atmosfera Pełna Radości i Miłości

Cała uroczystość przebiegała w atmosferze pełnej radości, miłości i wzruszeń. Uśmiechy na twarzach dzieci i ich najbliższych były dowodem na to, jak ważne są takie chwile wspólnego świętowania. Dzieci miały okazję pokazać swoje talenty, a rodzice i dziadkowie mogli być dumni z osiągnięć swoich pociech.

Słodki Poczęstunek

Po części artystycznej, wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Stoły uginały się od pysznych ciast, babeczek i ciasteczek, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dzieci z radością częstowały swoich bliskich, a wspólne rozmowy i śmiech wypełniły przedszkolne sale.

Podziękowania

Na zakończenie uroczystości, przedszkolaki z grupy Tygrysków podziękowały swoim wychowawczyniom za pomoc i wsparcie w przygotowaniach. Wyrazem wdzięczności były kwiaty i własnoręcznie wykonane laurki, które dzieci wręczyły z uśmiechem na twarzy. Wychowawczynie były wzruszone i dumne z osiągnięć swoich podopiecznych.

Galeria Zdjęć

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można znaleźć galerię zdjęć z tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia pokazują wszystkie emocje, jakie towarzyszyły Świętu Rodziny – radość, wzruszenie, śmiech i miłość. To były niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Podsumowanie

Święto Rodziny w naszym przedszkolu to wydarzenie, które co roku przynosi mnóstwo radości i wzruszeń. Dzieci z grupy Tygrysków z wielkim zaangażowaniem przygotowały się do tego dnia, chcąc pokazać swoim najbliższym, jak bardzo ich kochają i cenią. Wspólne świętowanie, piękne wiersze, tańce, humorystyczne scenki i własnoręcznie przygotowane prezenty były wyrazem miłości i przywiązania. To był dzień pełen niezapomnianych emocji, który z pewnością pozostanie w pamięci na długo. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia i zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, aby jeszcze raz przeżyć te wyjątkowe chwile.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.