Mamo! Tato! Dla Ciebie maj pachnie łąką! » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Mamo! Tato! Dla Ciebie maj pachnie łąką!

…maj pachnie łąką… dla mamy i taty!

STRESZCZENIE
Mama i Tata to najprostsze słowa jakie dziecko może wypowiedzieć od momentu przyjścia na świat po dorosłość, pełne wiary, nadziei i miłości w których mieści się cały świat.  Dzieci z grupy Kotków tego wyjątkowego dnia przygotowały specjalny pokaz artystyczny, pełen niesamowitych wrażeń i wspomnień. Choć przez chwilę poczuliśmy się w innej przestrzeni, jakby ktoś nas wszystkich przeniósł na łąkę.
Przedszkolaki zabrały Rodziców w niesamowitą podróż, okraszoną pięknymi wierszami, kolorowymi strojami, muzyką i tańcem, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Po gromkich brawach były życzenia i prezenty. Dzieci w podzięce podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca. Niezapomniane chwile na pamiątkę zostały uwiecznione na rodzinnych fotografiach.

Wyjątkowe Święto Mamy i Taty w Przedszkolu

W naszym przedszkolu Święto Mamy i Taty to jedna z najważniejszych i najbardziej wzruszających uroczystości. Każdego roku dzieci z niecierpliwością czekają na ten wyjątkowy dzień, aby wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek dla swoich rodziców. W tym roku grupa Kotków przygotowała niezapomniane wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Przygotowania do wielkiego dnia

Przygotowania do Święta Mamy i Taty rozpoczęły się już kilka tygodni wcześniej. Pod czujnym okiem wychowawczyń, dzieci uczyły się wierszy, ćwiczyły taniec i przygotowywały specjalne prezenty dla swoich rodziców. Każdy dzień przynosił nowe wyzwania i radości, a dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział we wszystkich przygotowaniach.

Magiczny pokaz artystyczny

W dniu uroczystości przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce pełne kolorów, muzyki i radości. Grupa Kotków zaprosiła swoich rodziców na wyjątkowy pokaz artystyczny, który rozpoczął się od pięknych wierszy recytowanych przez przedszkolaków. Każdy wiersz był wyrazem miłości i wdzięczności dla mamy i taty, a dzieci recytowały je z ogromnym przejęciem i radością.

Po wierszach przyszedł czas na tańce. Przedszkolaki, ubrane w kolorowe stroje, zaprezentowały kilka układów tanecznych, które przygotowywały przez ostatnie tygodnie. Muzyka, radosne ruchy i uśmiechy na twarzach dzieci stworzyły niezapomnianą atmosferę. Każdy taniec był pełen energii i entuzjazmu, a rodzice nie kryli wzruszenia, obserwując swoje pociechy na scenie.

Humorystyczna scenka

Nie zabrakło również momentów pełnych śmiechu. Dzieci przygotowały humorystyczną scenkę, która wywołała salwy śmiechu wśród widzów. Przedszkolaki, z naturalnym talentem aktorskim, wcieliły się w różne role, pokazując, że potrafią nie tylko wzruszać, ale także bawić. Ta część uroczystości była dowodem na to, jak wszechstronnie utalentowane są nasze maluchy.

Własnoręcznie wykonane upominki

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczanie prezentów. Dzieci z grupy Kotków przygotowały własnoręcznie wykonane upominki dla swoich rodziców. Każdy prezent był wyjątkowy i niepowtarzalny, wykonany z miłością i starannością. Rodzice otrzymali piękne laurki, kolorowe obrazki i inne rękodzieła, które na pewno będą cenną pamiątką na długie lata.

Wręczanie prezentów było momentem pełnym wzruszeń. Dzieci z radością i dumą wręczały swoje upominki, a rodzice nie kryli wzruszenia. Każdy prezent był wyrazem miłości i wdzięczności, a uśmiechy na twarzach dzieci i ich najbliższych były dowodem na to, jak ważne są takie chwile wspólnego świętowania.

Rodzinne fotografie

Te wyjątkowe chwile zostały uwiecznione na rodzinnych fotografiach. Przedszkolne sale wypełniły się śmiechem, radością i ciepłymi słowami. Rodzice i dzieci wspólnie pozowali do zdjęć, które będą piękną pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Fotografie te pokazują wszystkie emocje, jakie towarzyszyły Świętu Mamy i Taty – radość, wzruszenie, śmiech i miłość.

Słodki poczęstunek

Po części artystycznej i wręczeniu prezentów, wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Stoły uginały się od pysznych ciast, babeczek i ciasteczek, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dzieci z radością częstowały swoich bliskich, a wspólne rozmowy i śmiech wypełniły przedszkolne sale. Była to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół, a także do podzielenia się wrażeniami z występu.

Podziękowania

Na zakończenie uroczystości, przedszkolaki z grupy Kotków podziękowały swoim wychowawczyniom za pomoc i wsparcie w przygotowaniach. Wyrazem wdzięczności były kwiaty i własnoręcznie wykonane laurki, które dzieci wręczyły z uśmiechem na twarzy. Wychowawczynie były wzruszone i dumne z osiągnięć swoich podopiecznych.

Podsumowanie

Święto Mamy i Taty w naszym przedszkolu to wydarzenie, które co roku przynosi mnóstwo radości i wzruszeń. Dzieci z grupy Kotków z wielkim zaangażowaniem przygotowały się do tego dnia, chcąc pokazać swoim najbliższym, jak bardzo ich kochają i cenią. Wspólne świętowanie, piękne wiersze, tańce, humorystyczne scenki i własnoręcznie przygotowane prezenty były wyrazem miłości i przywiązania. To był dzień pełen niezapomnianych emocji, który z pewnością pozostanie w pamięci na długo. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia i zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, aby jeszcze raz przeżyć te wyjątkowe chwile.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.