Mama i tata to najtrudniejszy zawód świata » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Mama i tata to najtrudniejszy zawód świata

Mama i tata to najtrudniejszy zawód świata! Z takim programem artystycznym dzieci z grupy Zajączków wystąpiły z okazji Dnia Mamy i Taty.

STRESZCZENIE

W montażu słowno-muzycznym przedszkolaki zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz wyjątkowo wzruszające scenki będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców. Dzieci pod opieką swoich pań wychowawczyń z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról wiedząc, że przedstawienie to dedykowane jest ukochanym Rodzicom. Święto rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń i porywu serca, zwłaszcza, gdy widzi się swoje dziecko ostatni raz na scenie przedszkolnej  w charakterze aktora, który ukazuje swoją miłość odbiorcy. Bo Zajączki to sześciolatki, które już za miesiąc opuszczają mury przedszkola
Święto Rodziny zakończyło się wręczeniem własnoręcznie i staranie wykonanych przez dzieci upominków.

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu: uczucia, które łączą

W naszym przedszkolu, szczególnie w grupie Zajączków, 23 maja był dniem pełnym emocji i radości. To właśnie wtedy obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty, który każdego roku stanowi wyjątkową okazję do świętowania i wyrażania wdzięczności. Dzieci pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowały wyjątkowy program artystyczny, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Miesiące przygotowań

Przygotowania do tej uroczystości trwały kilka miesięcy, podczas których dzieci z grupy Zajączków uczyły się wierszy, piosenek oraz krótkich scenek. Każde z tych małych wystąpień miało na celu pokazanie głębi uczuć, jakie dzieci żywią do swoich rodziców. Przez ten czas, przedszkolaki rozwijały nie tylko swoje umiejętności artystyczne, ale również empatię i zdolność do wyrażania emocji.

Wzruszający montaż słowno-muzyczny

Główną część uroczystości stanowił montaż słowno-muzyczny, który został zaprezentowany przez dzieci. W ich wykonaniu usłyszeliśmy wiersze i piosenki, które nie tylko bawiły, ale przede wszystkim wzruszały. Scenki, w których dzieci wcielały się w różne role, ukazywały ich wielką miłość i wdzięczność dla rodziców. Zajączki, które są sześciolatkami i niebawem opuszczą mury przedszkola, dały z siebie wszystko, aby ten dzień był wyjątkowy.

Rodzice jako goście honorowi

Rodzice, którzy przybyli na uroczystość, byli głównymi bohaterami tego dnia. Wzruszenie w ich oczach podczas występów swoich pociech było najlepszym dowodem na to, jak ważne są takie chwile. Dzieci, widząc radość i dumę w oczach rodziców, czuły się jeszcze bardziej zmotywowane, aby dać z siebie wszystko.

Pożegnanie z przedszkolem

Dla wielu dzieci z grupy Zajączków, Dzień Mamy i Taty był również momentem pożegnania z przedszkolem. Emocje tego dnia były mieszane – radość z powodu udanego występu przeplatała się ze smutkiem z powodu zbliżającego się końca przedszkolnej przygody. To podkreślało wyjątkowość i doniosłość chwili.

Wręczenie upominków

Na zakończenie, dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Były to między innymi laurki, małe dzieła sztuki, które dzieci przygotowywały z wielką starannością i miłością. Ten gest był dla rodziców bardzo wzruszający i stanowił piękne zwieńczenie całej uroczystości.

Dziękujemy!

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za ich wsparcie i zaangażowanie, które są dla nas nieocenione. Dziękujemy również wychowawczyniom za ich trud, cierpliwość i serce włożone w przygotowania do tego dnia. Święto Rodziny pokazało, jak ważne są relacje międzyludzkie i jak wiele mogą one wnosić do naszego życia.

Zapraszamy do galerii

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia galerii zdjęć z tego dnia, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. Zdjęcia te są piękną pamiątką

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.