Imieniny księdza biskupa » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Imieniny księdza biskupa

W dniu 16 maja Pasterz naszej Diecezji obchodzi swoje imieniny. Wczesnym rankiem przedstawiciele Zajączków, jako najstarszej grupy wraz  z s. Dyrektor udały się do Tarnowa, aby złożyć życzenia imieninowe ks. Biskupowi Andrzejowi.

Najstarsze dzieci życzyły Ekscelencji, aby Pan Bóg strzegł Go codziennie, prowadził do nieba i każdego dnia zsyłał potrzebne łaski. Wspólnie zaśpiewaliśmy księdzu wszystkiego dobrego i wręczyliśmy kwiaty, laurkę i drobny upominek. Za piękne życzenia Ksiądz Biskup obdarował przedszkolaków cukierkami i zaprosił na poczęstunek.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.