Zajączki w kinie » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Zajączki w kinie

W kinie zawsze jest ciekawie!
Przed nami niezwykła opowieść o wycieczce do kina grupy Zajączków z naszego przedszkola. To wyjątkowe wydarzenie, które dostarczyło dzieciom niezapomnianych przeżyć i przygód.

 

STRESZCZENIE:
Dzieci z grupy Zajączków wybrały się na wycieczkę do kina na bajkę pt: “Wyspa Puffinów”. Z wyspy Puffin Rock zniknęło ostatnie Małe Jajko! Trzeba je czym prędzej znaleźć i przenieść w bezpieczne miejsce, zanim znów uderzy burza. Czy młode maskonury Oona i Baba sprostają temu wyzwaniu? Dla każdego przedszkolaka, wycieczka to duża przygoda, zwłaszcza jak jest to nagroda , którą otrzymuje się od przedszkola za konkurs międzygrupowy:)

Wycieczka do kina jest dla dzieci niezwykłym przeżyciem, a seans filmowy to okazja do wspólnej zabawy i poznawania nowych światów. Dlatego też dzieci z grupy Zajączków w naszym przedszkolu miały okazję uczestniczyć w seansie bajki “Wyspa Puffinów”. Ta pełna przygód historia, która rozgrywa się na wyspie Puffin Rock, gdzie zaginęło ostatnie Małe Jajko, zapewniła naszym maluchom dawkę emocji i rozrywki. Wraz z młodymi maskonurami Ooną i Babą wyruszyliśmy na ekscytującą podróż, podczas której stawialiśmy czoła wielu wyzwaniom. Dla dzieci każdy wypad do kina to nie tylko możliwość zobaczenia ciekawego filmu, ale także czas spędzony w gronie przyjaciół i nauczycieli, co sprzyja integracji oraz rozwijaniu umiejętności społecznych. Nie brakuje również okazji do rozmów i refleksji nad przekazem filmu oraz odniesienia go do własnych doświadczeń i wartości. W ten sposób dzieci uczą się empatii, rozwijają wyobraźnię oraz zdobywają nowe wrażenia. W naszym przedszkolu dbamy o to, aby każda wycieczka była dobrze zaplanowana i bezpieczna, zapewniając dzieciom niezapomniane chwile pełne radości i pozytywnych emocji. Nasza misja to nie tylko kształtowanie wiedzy, ale także wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci. Dlatego też wycieczki takie jak ta do kina są integralną częścią naszego programu edukacyjnego. Przekonani jesteśmy, że takie doświadczenia pozwalają dzieciom rozwijać się wszechstronnie i przygotowują je do pełnego i aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.