ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PATRON NASZEGO PRZEDSZKOLA » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PATRON NASZEGO PRZEDSZKOLA

Nasz rodak, Św. Jan Paweł II był Papieżem, który kochał dzieci i dzieci go kochały. Podczas licznych pielgrzymek zawsze z sympatią wypowiadał się o najmłodszych: “Pragnę…wypowiedzieć swoją radość, jaką dla każdego z nas stanowią dzieci, wiosna życia, zadatek przyszłości każdej dzisiejszej ojczyzny” (Nowy Jork, 2.X. 1979 r.).

Dzieci naszego przedszkola swoją miłością, modlitwą odwdzięczają się Ojcu Świętemu za Jego życie, pontyfikat i świętość. Mimo, iż nie miały okazji na żywo poznać tego wyjątkowego Papieża, On żyje w ich sercach, dzięki przekazom rodziców, sióstr i wychowawców.
22 – 23 października po raz dwunasty celebrowaliśmy Dzień naszego Patrona. Uroczystości zainaugurowane zostały wspólną niedzielną Eucharystią. A poniedziałkowy czas uwieńczony był  pięknym przedstawieniem dzieci z grupy Zajączków.
Oddany Papież wszystkich ludzi na całym świecie, troskliwy opiekun rodzin, wspaniały Nauczyciel oraz Patron Naszego przedszkola swoim życiem wyznaczał ponadczasowe wartości, które niczym drogowskazy pomagają w pokonywaniu codziennych trudności. Jesteśmy przekonani, że podążając Jego śladami w sercach przedszkolaków zawsze żywa pozostanie Jego nauka i duchowy testament, który pisał swoim życiem.

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.