Napisali o nas ? » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Napisali o nas ?

Nasz przedszkolny Turniej Szachowy, który rozegrał się pomiędzy sześcio- i pięciolatkami, obił się echem o popularny w naszym regionie dziennik DOBRY TYGODNIK SĄDECKI. Napisano na s kilka słów – aż miło przeczytać!

Staramy się, aby nasze przedszkole dawało dobre podwaliny pod wychowanie młodego pokolenia. Ile trzeba włożyć wysiłku, wie każdy rodzic. My pomagamy, zgodnie z założeniami i programem naszego Zgromadzenia.
Zdajemy sobie sprawę, że przedszkole to nie tylko sama zabawa, dlatego jeśli tylko mamy taką możliwość i przewidujemy dobre tego efekty – organizujemy zajęcia dodatkowe, niektóre płatne, niektóre wliczone w opłatę za przedszkole. Z tego, co wiemy – mamy naprawdę bardzo bogatą ofertę programową i zajęciową. Dokładając do tego mnóstwo miejsca, świetne, nowoczesne wyposażenie, zaplecze do zabawy, nauki, własną kuchnię… robi się z tego całkiem przyzwoita oferta dla młodych Półek i Polaków.Tym bardziej cieszymy się, że pierwszy turniej, po roku nauki gry w szachy, został zauważony przez DTS24.PL. I jak mówią uczestnicy i opiekunowie – był bardzo dobrze zorganizowany i przygotowany. Kto wie – może w przyszłym roku zorganizujemy turniej międzyprzedszkolny?
Dziękujemy za umieszczenie relacji – i oczywiście uczestnikom i organizatorce zajęć… ale więcej przeczytajcie już sami:
I TURNIEJ SZACHOWY - przedszkole Sióstr Niepokalanek

#przedszkolenowysacz #fajneprzedszkole #dobreprzedszkole #niepubliczneprzedszkole #prywatneprzedszkole #przedszkolekatolickie #nowysacz

FACEBOOK, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ FACEBOOK
Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku
Zobacz, polub nasz profil /przedszkoleSN śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Polecamy nasze przedszkole. Powiedz o nas innym i polecaj nas! Pomożesz nam w naszym rozwoju i działalności.

FACEBOOK

INSTAGRAM, Przedszkole Sióstr Niepokalanek, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu, fajne przedszkole Nowy Sącz NASZ INSTAGRAM
INSTAGRAM – tam znajdziesz nasze fotki
Mamy profil na Instagramie! /przedszkoleSN; publikujemy tam najnowsze zdjęcia. Zapraszamy do polubienia – zawsze aktualne i na czasie. Publikujemy na bieżąco i z pasją 🙂

INSTAGRAM

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.