WYRÓŻNIENIE DLA LEOSIA - Żonkilowa kartka dla sądeckiego hospicjum » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

WYRÓŻNIENIE DLA LEOSIA – Żonkilowa kartka dla sądeckiego hospicjum

“Wyniki konkursu Żonkilowa Kartka 2021
Wyróżnienia Leon Hedwig – Przedszkole Sióstr Niepokalanek
Miało być zupełnie inaczej. Miało być uroczyście i z pompą, miało być spotkanie, zdjęcia, wywiady. Tak zawsze (do 2019 roku) podsumowywaliśmy konkurs Żonkilowa Kartka. Cudne prace wykonane przez uczniów rozdawane były przy okazji akcji Pola Nadziei. Rok 2021 nie pozwolił nam zrealizować planów, co nie znaczy, że mali artyści nie zostali nagrodzeni. Dzisiaj (29 kwietnia ) pracownicy Sądeckiego Hospicjum oraz prezes stowarzyszenia Mieczysław Kaczwiński spotkali się przed budynkiem placówki, żeby rozdać nagrody w tegorocznym konkursie . Pracownicy przekazali dyplomy, nagrody i gratulacje. Po raz pierwszy pracownicy i dyrektor ufundowali specjalne nagrody. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze więcej dzieci weźmie udział w kolejnej edycji konkursu.” Takimi słowami przeżywamy radość nagrody otrzymanej przez Leosia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

JESTEŚMY NA TWITTERZE, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu JESTEŚMY NA TWITTERZE
Otrzymuj powiadomienia natychmiast po tym, jak ukaże się nowa wiadomość, wpis lub jakakolwiek inna aktywność na naszej stronie.
Zainstaluj Twittera, wyszukaj użytkownika @PSaczu i bądź na bieżąco!

https://twitter.com/PSaczu

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.