Pasowanie Zajączków » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Pasowanie Zajączków

Długo oczekiwany dzień dla dzieci z grupy Zajączków nareszcie nadszedł.

Dzień pasowania na prawdziwego przedszkolaka poprzedził piękny występ trzylatków. Dzieci pochwaliły się co już umieją, jak pięknie śpiewają i tańczą. Zauważyły również, że potrafią wspólnie się bawić, szanować zabawki i wzajemnie sobie pomagać. Po złożonych wspólnych przyrzeczeniach dzieci pasowała siostra dyrektor ogromną kredką. Miła niespodzianką były upominki wykonane przez dzieci z grup naszego przedszkola.

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.