Kino w przedszkolu » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Kino w przedszkolu

W środę sala gimnastyczna naszego przedszkola zamieniła się w salę kinową.

Wychowawczynie dzieci z grupy Zajączków zaprosiły całe przedszkole na zajęcia o kinie. Dzieci zakupiły bilety w kasie, zajęły wyznaczone miejsce i udały się na seans filmowy. Starszaki obejrzały “Reksia”, a młodsze dzieci “Misia Uszatka”. Po seansie był czas na dyskusję filmową, obejrzenie nowości kinowych i pożegnanie z paniami.

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.