Pierwszy przedszkolny dzień pluszowego misia » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Pierwszy przedszkolny dzień pluszowego misia

24 listopada obchodziliśmy pierwszy w historii naszego przedszkola – Dzień Pluszowego Misia. To było wspaniałe spotkanie – nie tylko dzieci ze sobą ale i ze swoimi ulubionymi pluszakami…
Tego dnia obowiązywały w przedszkolu kolory: brązowy, pomarańczowy albo żółty. Każda grupa wcześniej wykonała dużego misia, który posłużył potem jako ciekawa dekoracja sali gimnastycznej. Także wcześniej odbyło się losowanie – która grupa której przygotuje upominki. Podczas wspólnego spotkania zaś dzieci prezentowały wierszyki i piosenki, jakich się wcześniej nauczyły, wzięły udział w konkursie wiedzy o niedźwiedziach, za który otrzymały nagrody (przygotowane przez rówieśników). Na podwieczorek tego dnia także były misie… oj długo będziemy wspominali ten Dzień Pluszowego Misia.