Przedszkolne świętowanie rocznicy beatyfikacji Matki Marceliny » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Przedszkolne świętowanie rocznicy beatyfikacji Matki Marceliny

Przedszkolne świętowanie rocznicy beatyfikacji Matki MarcelinyCała rodzina niepokalańska wraz z dziećmi i młodzieżą związanymi ze Zgromadzeniem – świętowała 6 października dwudziestą rocznicę beatyfikacji Matki Marceliny. Także najmłodsze pokolenie, czyli przedszkolaki z Nowego Sącza! A zaczęło się od wspólnej modlitwy w kaplicy, były wizyty poszczególnych grup w celi zakonnej błogosławionej Marceliny, była także wystawa prac plastycznych pt. “Z życia Matki Marceliny”, wykonanych przez dzieci z młodszych grup i ich rodziców oraz konkurs wiedzy o Matce Marcelinie, w którym udział wzięły chętne dzieci ze starszych grup.
Dziękujemy zwłaszcza rodzicom, że przybliżyli dzieciom postać błogosławionej, dzieciom – za doskonałą pamięć i piękne prace plastyczne a Paniom za pomysły na piękne przeżycie tego wielkiego dnia.