Niedziela z rodziną w naszym Przedszkolu » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Niedziela z rodziną w naszym Przedszkolu

Niedziela z rodziną w naszym Przedszkolu25 września uroczyście świętowaliśmy piąty rok pracy w naszym Przedszkolu. Zaczęliśmy Mszą Świętą, którą ksiądz Ryszard Kurek sprawował w intencji wszystkich dawnych i obecnych przedszkolaków, rodzin, osób pracujących i sympatyków naszego Przedszkola. Oprawę muzyczną przygotowała młodzież z Wolontariatu Muzycznego ŚDM z Nowego Sącza. Po Eucharystii zaczęły się zabawy z Wodzirejami z Krakowa. Panowie ustawili nas do wspólnego zdjęcia, zatańczyli kilka tańców lednickich na rozgrzewkę i dzieci wraz z rodzicami ruszyły zdobywać pieczątki na medalach specjalnie do tego przygotowanych…
Potem były różne punkty animacyjne, nagrody, jedzonko i długo wyczekiwany MECZ PIŁKI NOŻNEJ TATUSIÓW.

Dziękujemy wszystkim obecnym za obecność tego dnia, za wspólną zabawę, za pomoc…i radość.
Kochani!
Bez Was tak by nie było!!!