Szopka w parafii » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Szopka w parafii

Podczas przedszkolnego dyżuru – między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem – poszliśmy do parafialnego Kościoła pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanej, by obejrzeć i pomodlić się przy tamtejszej szopce. Naszym oczom ukazała się ogromnych rozmiarów scena przedstawiająca świętą Rodzinę, pasterzy, Królów i zastępy Anielskie. Dziękujemy za możliwość zwiedzenia i krótkiej modlitwy … z pewnością przyjdziemy za rok, a wtedy zapewne także oprócz Dzieciątka i najważniejszych przy Nim Postaci będzie wielbłąd – dający wszystkim oglądającym wiele radości, gdyż można…na nim usiąść… – tym bardziej obiecujemy przyszłoroczną wizytę.