Sandecja » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Sandecja

W ramach udziału w projekcie “Sandecja w przedszkolach” – dnia 17.11.2015r. nasze przedszkole odwiedziła miejscowa drużyna klubu piłkarskiego “SANDECJA”. Przybyli goście wysłuchali krótkich wypowiedzi dzieci na temat piłki nożnej, odpowiedzieli na nurtujące pytania, pokazali różne sztuczki piłkarskie oraz przeprowadzili krótką rozgrzewkę. Nie obyło się oczywiście też bez sprawdzenia umiejętności sportowych naszych gości… – egzaminowana była 1) sprawność fizyczna, 2) współpraca w drużynie, 3) podporządkowanie się woli trenera. Piłkarze zdali swój egzamin na szóstkę!
Dziękujemy bardzo za zaszczepienie w nas ducha sportowego i już teraz czekamy na następne wyizyty lub…do zobaczenia na boisku:)

Partnerem akcji był TOM FOOTBALL