przegląd piosenki patriotycznej » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

przegląd piosenki patriotycznej

13 listopada, kiedy to byliśmy jeszcze w klimacie niedawnych obchodów 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, troje dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w pierwszym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej. To niecodzienne wydarzenie zorganizowały siostry służebniczki wraz z księdzem dyr. Józefem Janasem z niepublicznego przedszkola “Ochronka”. Do udziału zaproszone zostały katolickie instytucje zajmujące się na co dzień wychowaniem małego człowieka w wieku 3 – 6.lat, w tym i nasze przedszkole.
Dziękujemy za ten sympatyczny gest.
Dziękujemy za możliwość zaprezentowania talentów, jakie są ukryte w niektórych naszych przedszkolakach…

Dziękujemy…, a Milenie, Julci i Piotrusiowi gratulujemy odwagi, dobrej pamięci i godnego zaprezentowania naszego przedszkola.