Niepokalane Poczęcie Matki Bożej... » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Niepokalane Poczęcie Matki Bożej…

Jak co roku na początku grudnia siostry niepokalanki obchodziły wielki dzień – Niepokalane Poczęcie NMP. To z jednej strony wielki dzień Matce Bożej poświęcony, a z drugiej strony – święto patronalne Zgromadzenia, które Miriam jako Opiekunkę i Matkę sobie obrało… Razem z siostrami tego dnia świętowały wszystkie osoby związane z zakonem, czyli jak łatwo się domyśleć – przedszkolaki i ich rodzice także 🙂
Wszyscy elegancko ubrani spotkaliśmy się o godz. 11.00 na uroczystej modlitwie w kaplicy, by po niej usłyszeć życzenia i piękny śpiew dzieci i ich rodziców.

Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia bardzo dziękujemy.
Ogarniamy Was i Wasze rodziny naszą modlitwą i pamięcią przed Matką Bożą Niepokalaną… – siostry niepokalanki.